BEZPIECZEŃSTWO

Naszym priorytetem jest zachowanie pełnej dyskrecji i bezpieczeństwa. Skrytki usytuowane w strzeżonym skarbcu zostały zabezpieczone przez najnowocześniejsze systemy alarmowe. Całodobowy zespół uzbrojonej ochrony kontroluje budynek oraz jego najbliższe otoczenie mając do dyspozycji innowacyjny sprzęt. Zastosowanie systemu monitoringu oraz systemu biometrycznego otwarcia skarbca dodatkowo wzmacnia poufność i bezpieczeństwo.

Dbając o wygodę oraz pełną dyskrecję zastosowaliśmy unikatowy system otwarcia skrytki składający się z dwóch kluczy. Każdy z nich jest unikalny i pasuje tylko do jednego zamka. Klient wynajmujący u nas skrytkę otrzymuje jeden dla siebie, drugi przechowywany jest przez naszą obsługę. System otwarcia skrytki został zaprojektowany tak aby tylko połączenie tych dwóch kluczy umożliwiało jej otwarcie.

Stosowane przez nas systemy rekomendowane są przez instytucje centralne oraz największe firmy. Stosując przemyślany schemat ochrony zapewniamy gwarantujemy bezpieczeństwo przechowywanych rzeczy i dokumentów.

Wszystkie elementy bezpieczeństwa zostały zaprojektowane oraz dostarczone przez wyspecjalizowaną firmę HARTMANN TRESORE

UBEZPIECZENIE

SKARBIEC UBEZPIECZONY DO 10 MLN  ZŁOTYCH
UBEZPIECZENIE MIENIA OSÓB TRZECICH – OD KRADZIEŻY – DO 600 .000 ZŁ
MOŻLIWOŚĆ UBEZPIECZENIA DODATKOWEGO INDYWIDUALNEJ SKRYTKI

Skarbiec znajdujący się w CENTRUM DEPOZYTÓW BANKOWYCH W POZNANIU, jest skarbcem certyfikowanym, spełniającym surowe normy światowe z dziedziny zabezpieczeń. Fakt ten pozwolił na ubezpieczenie skarbca do wysokości 10 mln. złotych. Podczas podpisywania umowy najmu skrytki nie ma konieczności ujawniania deponowanych rzeczy. W naszej firmie dbamy o poufność i dyskrecję. Każdemu klientowi doradzamy jednak aby w osobnym miejscu przechowywał dokumenty związane z wyceną czy wartością przechowywanych rzeczy. W razie wystąpienia roszczenia z ubezpieczenia mogą być one konieczne do wypłaty polisy. Nasi klienci mogą również skorzystać z dodatkowej usługi ubezpieczenia przedmiotów przechowywanych w skrytkach, wymaga to jednak uzgodnienia z agentem ubezpieczeniowym.